Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Na ďaleký výjazd s 26 hráčmi

0 0

Dnes večer odletia hokejisti HC SLOVAN na prvý zápas druhého tripu.

$article->fk_main_image->title

Slovanisti tak ako tomu bolo zvykom pri ďalekých výjazdoch aj v predošlých dvoch rokoch pricestujú do dejiska prvého duelu – Vladivostoku, s medzipristátím na dotankovanie paliva v Novosibirsku – v deň stretnutia, ktoré je naplánované na pondelok o 11:30 SELČ. Po zápase proti Admiralu, ktorý sa vôbec prvýkrát v sezóne predstaví pred vlastným publikom naberú hokejisti Slovana kurz Šanghaj.

V jednom z najľudnatejších miest sveta, kde je už časový posun oproti Bratislave „len“ šesťhodinový, strávia dva dni, zápas s Kunlun Red Star je na programe v stredu o 13:30 slovenského času.

Treťou zástavkou bude pre belasých Chabarovsk. Do mesta na rieke Amur pricestuje výprava jediného slovenského účastníka hneď po zápase v Číne. S Chabarovskom si potom Říhovi zverenci zmerajú sily v piatok o 11:30 (SELČ).

Tréneri budú mať k dispozícii celkom 26 hráčov. V Bratislave zostávajú doliečujúci sa Patrik Bačík a Simon Després.

Hráči HC SLOVAN na tripe: Janus, Mazanec, Štěpánek – Barker, Černý, Ebert, Kozák, Švarný, Taimi, Hedera, Meszároš, Voráček – Kašpar, Smoleňák, Hrnka, Šťastný, Viedenský, Genoway, Mikúš, Sádecký, Buchtele, Řepík, Skalický, Sherbatov, Hecl, Sloboda

Naspäť do Bratislavy sa hokejisti Slovana vrátia z piatka na sobotu v skorých ranných hodinách. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím