Muža bez nervov ovládli emócie

Barry Brust bol po poslednom zápase sezóny smutný, nezabudol však pochváliť fanúšikov.

V bránke občas Barry Brust pôsobí, ako by mal nervy z ocele. Verí si aj na dlhšie výjazdy za pukom, v bránke pôsobí veľmi sebaisto, no občas dokáže vybuchnúť a do diskusie zapojiť aj päste. Po poslednom zápasy sezóny však u neho zavládli iné emócie: "Som smutný, všetky zápasy v sérii totiž boli veľmi vyrovnané. V troch dueloch sme viedli, takže z konečných výsledkov som sklamaný. CSKA mali výbornú taktiku, áno, mali puk viac na svojich hokejkách, ale boli hrateľní."Aj v poslednom zápase sa halou niekoľkokrát nieslo mohutné skandovanie Barry, Barry a kanadský gólman sa nezabudol bratislavským priaznivcom poďakovať: "Sú to najlepší fanúšikovia, akých som kedy videl. Som rád, že som pred nimi mohol hrať. Bolo to veľmi emotívne a veľmi zábavné."