Muž zápasu s víťazným gólom

Ak si chcete zahrať žolíka, potrebujete byť minimálne dvaja. Ale dnes si so žolíkom zamastili všetci Slovanisti!

Už v prvej minúte belasí zaskočili svojho unaveno pôsobiaceho súpera úvodným gólom a nielen v prvej tretine potvrdzovali, že náš fínsky tréner má tohto protivníka výborne prečítaného. Hralo sa jednoducho a viezli sme sa na víťaznej vlne. Góly v bráne Jokeritu rozžeravili publikum a v Slovnaft aréne sme si užili výborný hokej s perfektnou kulisou. Mužom zápasu sa stal strelec víťazného tretieho gólu Tomáš Starosta. Bol to jeho len druhý gól v sezóne, ale vsietil ho ako tradičný snajper. "Dá sa povedať, že to bol náš najlepší výkon v sezóne, ale ostatné tri zápasy cítiť, že naša forma stúpa, tým stúpa aj sebavedomie každého jedného hráča. Počas reprezentačnej prestávky si oddýchneme, obnovíme sily a čakajú nás počas Vianoc tri náročné domáce duely, ktoré chceme zvládnuť," bolo rozumieť tichému mužovi našej kabíny.Ak budete pozorne počúvať, z rozhovoru s Tomášom Starostom budete rozumieť ešte niečo viac.