Logo

Správy

SlovanPositive

Motivácia navyše: Stále bojujeme o play off!

0 0

Kapitán belasých bol po zápase s Astanou spokojný, s nútenou absenciou trénera sa mužstvo vysporiadalo na jednotku.

$article->fk_main_image->title

"Mám z toho celkom dobrý pocit, som rád, že sme zápas dohrali tak, ako sme ho dohrali. Mali sme zápasy, keď sme boli trochu v tretej tretine nervózni, aj pri jednoznačnom stave. Preto ma teší, že teraz sme aj napriek inkasovanému gólu nespanikárili a hrali sme poctivo. Pre nás je extra motiváciou to, že stále bojujeme o play off a to je ten hlavný cieľ," povedal tesne po skončení stretnutia s Astanou Michal Sersen.

Belasí sa tentoraz museli vysporiadať nielen s absenciou zranených hráčov, ale aj s neprítomnosťou trénera Miloša Říhu na lavičke. Ten dostal stopku na jeden zápas po druhom treste, ktorý mu arbitri udelili v predchádzajúcom dueli s Jekaterinburgom. "Takúto situáciu nemôžete vnímať, musíte sa sústrediť iba na výkon. Vedeli sme, o čo ide a Roman Stantien s Rudom Jendekom si svoje úlohy zastali, čiže neboli sme úplne bez trénerov," usmial sa kapitán Slovana.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem