Motivácia navyše: Stále bojujeme o play off!

Kapitán belasých bol po zápase s Astanou spokojný, s nútenou absenciou trénera sa mužstvo vysporiadalo na jednotku.

"Mám z toho celkom dobrý pocit, som rád, že sme zápas dohrali tak, ako sme ho dohrali. Mali sme zápasy, keď sme boli trochu v tretej tretine nervózni, aj pri jednoznačnom stave. Preto ma teší, že teraz sme aj napriek inkasovanému gólu nespanikárili a hrali sme poctivo. Pre nás je extra motiváciou to, že stále bojujeme o play off a to je ten hlavný cieľ," povedal tesne po skončení stretnutia s Astanou Michal Sersen.Belasí sa tentoraz museli vysporiadať nielen s absenciou zranených hráčov, ale aj s neprítomnosťou trénera Miloša Říhu na lavičke. Ten dostal stopku na jeden zápas po druhom treste, ktorý mu arbitri udelili v predchádzajúcom dueli s Jekaterinburgom. "Takúto situáciu nemôžete vnímať, musíte sa sústrediť iba na výkon. Vedeli sme, o čo ide a Roman Stantien s Rudom Jendekom si svoje úlohy zastali, čiže neboli sme úplne bez trénerov," usmial sa kapitán Slovana.