Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Motivácia navyše: Stále bojujeme o play off!

0 0

Kapitán belasých bol po zápase s Astanou spokojný, s nútenou absenciou trénera sa mužstvo vysporiadalo na jednotku.

$article->fk_main_image->title

"Mám z toho celkom dobrý pocit, som rád, že sme zápas dohrali tak, ako sme ho dohrali. Mali sme zápasy, keď sme boli trochu v tretej tretine nervózni, aj pri jednoznačnom stave. Preto ma teší, že teraz sme aj napriek inkasovanému gólu nespanikárili a hrali sme poctivo. Pre nás je extra motiváciou to, že stále bojujeme o play off a to je ten hlavný cieľ," povedal tesne po skončení stretnutia s Astanou Michal Sersen.

Belasí sa tentoraz museli vysporiadať nielen s absenciou zranených hráčov, ale aj s neprítomnosťou trénera Miloša Říhu na lavičke. Ten dostal stopku na jeden zápas po druhom treste, ktorý mu arbitri udelili v predchádzajúcom dueli s Jekaterinburgom. "Takúto situáciu nemôžete vnímať, musíte sa sústrediť iba na výkon. Vedeli sme, o čo ide a Roman Stantien s Rudom Jendekom si svoje úlohy zastali, čiže neboli sme úplne bez trénerov," usmial sa kapitán Slovana.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem