Modrí to natreli bielym!

VIDEO: Samostatným nájazdom rozhodol Ric Jackman

Samostatným nájazdom rozhodol Ric Jackman.

Kolotoč zápasov najvyššej slovenskej hokejovej súťaže sa síce pre reprezentačnú prestávku zastavil, napriek tomu slovanisti dnes zápas hrali! Na tréningu sa proti sebe postavili modrí a bieli a rozdali si to v zápase na šírku ihriska. Proti sebe sa postavili buď dvojice alebo trojice z jednotlivých družstiev, ktoré sa striedali v rýchlom slede, bránku modrých hájil Paľo Rybár, bielych kryl Braňo Konrád. Hoci išlo iba o tréning, zápas mal mimoriadne vysoké tempo, nechýbalo nasadenie a tvrdá hra. O víťazstve modrých nakoniec rozhodol pri samostatných nájazdoch kanadský obranca Richard Jackman, ktorý ako jediný svoj nájazd premenil. Bielym nepomohol ani Miro Šatan či Rišo Kapuš, no možno nechali modrých vyhrať schválne, keďže v tomto tíme nastúpil aj tréner Zdeno Cíger. Hlavný kouč bol po dnešnom tréningu s hráčmi mimoriadne spokojný. Viac sa o tréningovom procese belasých dozviete zajtra z rozhovorov so Zdenom Cígerom a Mirom Miklošovičom.