Mladík Miloš Kelemen v kádri Slovana

Osemnásťročný hokejista má šancu vyskúšať si v novom ročníku najlepšiu európsku súťaž.

HC SLOVAN Bratislava sa na zmluve, ktorá ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve dohodol s talentovaným útočníkom Milošom Kelemenom. Mladučký hokejista narodený v r. 1999 má v našom drese ako ročníkový limit vysokú pravdepodobnosť štartu v nadchádzajúcej sezóne  KHL.Odchovanec zvolenského hokeja sa vo svojom rodnom klube prebil všetkými mládežníckymi kategóriami. Kelemen na seba pútal robustnejšou postavou, dobrou fyzickou hrou i šikovnosťou. Produktívne sezóny zažil v doraste i juniorke HKM Zvolen. Už v ročníku 2016/17 si len ako sedemnásťorčný pripísal za prvý tím HKM 23 stretnutí. Vlani sa okrem seniorskeho mužstva Zvolena predstavil tiež v projekte slovenskej dvadsiatky. Na prelome kalendárnych rokov štartoval na svetovom šampionáte do 20 rokov. HC SLOVAN Bratislava víta Miloša Kelemena v klube a verí, že už vo svojej premiére v KHL sa stane súčasťou nášho seniorskeho mužstva.  Vedenie klubu plánuje dať okrem Kelemena priestor aj dalším hokejistom spadajúcim do ročníkového limitu 1998, 1999 pre blížiacu sa sezónu KHL. Aktuálne už má v kádri kontrakt Tomáš Hedera (1998), šancu ukázať sa tiež dostane Roman Ledenev (2000), Jegor Baranov (1998), Dávid Boldižár (1999). Detaily kontraktu HC SLOVAN finalizuje s útočníkom Adamom Liškom (1999).

Sledujte aj Vy naživo domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v najlepšej európskej súťaži. Permanentky na ročník KHL 2018/19 už v predaji.