Mládežnícke štatistiky

Mládežnícke tímu U20, U18, U15 a ich tímové štatistiky v roku 2017.

Juniori v prebiehajúcej sezóne odohrali 30 zápasov základnej časti zo 44. Zaznamenali 49 bodov, za čo im patrí v priebežnej tabuľke 5. miesto. Súperom vsietili 107 gólov a inkasovali 81, čo je druhý najnižší počet zo všetkých tímov. V tejto štatistike vedia Banská Bystrica zo 78 gólmi. Tímové štatistiky vedia najnovší člen A- čkového tímu Egor Baranov. Egor si v 24 odohratých dueloch pripísal skvelých 43 bodov za 23 gólov a 20 asistencií. Druhá priečka patrí Jánovi Ševčíkovi s 30 bodmi (13 + 17) a tretia Romanovi Ledenovi s 26 bodmi (3 + 23). V bránke sa strieda dvojica Martin Vičan a Michal Vojvoda, tretím brankárom je Roman Sabo. Martin Vičan si v 15 zápasoch pripísal jedno čisté konto a 91,81 % úspešnosť zásahov. Jeho mladší kolega Michal Vojvoda v rovnakom počte zápasov vychytal dve čisté kontá a jeho percentuálna úspešnosť je 91,51 %.Dorastenci odohrali 30 zápasov základnej časti z 30. Zaznamenali 70 bodov, za čo im patrí v priebežnej tabuľke 1. miesto. Súperom vsietili 129 gólov a inkasovali len 64, čo ich v oboch prípadoch radí na prvé miesto. Mladíci si zaknihovali 21 výhier v riadnom hracom čase, 3 výhry v predĺžení, 5 prehier v riadnom hracom čase a 1 po predĺžení. Tímové štatistiky vedie Samuel Mojžiš so 46 bodmi (25 + 21 v 29 zápasoch). Druhé miesto obsadil Lukáš Habala s 39 bodmi (18 + 21) a tretie miesto patrí Andrejovi Škultétymu (12 + 20). V bránke sa strieda dvojica Hugo Haas a Dominik Antala, tretím brankárom je Ádám Beke. Hugo Haas, syn trénera brankárov nášho A-čka, odchytal 18 zápasov s jednou nulou a 93,88 % úspešnosťou. Dominik Antala zasiahol do 14 zápasov, zaznamenal 5 núl a jeho percentuálna úspešnosť je 93,72 %. Dominikovi je zároveň najúspešnejším brankárom s čistým kontom v extralige.Dorastenci v novom roku budú hrať nadstavbovú časť, t.j. minuloročný formát juniorov sa posunul o ligu nižšie.Kadeti odohrali 21 zápasov základnej časti z 22. Zaznamenali 36 bodov, za čo im patrí v priebežnej tabuľke 1. miesto. Zaknihovali si 16 výhier, 4 remízy a jednu prehru. Súperom vsietili 115 gólov a inkasovali len 43. Za čo im v oboch prípadoch patrí prvé miesto, s Duklou Trenčín sa delia o prvenstvo v najnižšom počte gólov. Tímové štatistiky ovládol Alex Géci s 36 bodmi, nasleduje ho Michal Jasenec s 30 bodmi a Viktor Vavruška s 28 bodmi. Brankárske štatistiky vedie Ádam Beke s 90,04 % úspešnosťou zásahov.