Logo

Správy

SlovanPositive

Miklíkove dva góly kamarátovi

0 0

Vyše 9000 divákov sa v Slovnaft aréne zabávalo hokejom a tlieskalo najmä gólom slovanistov, ktorí boli pri všetkých šiestich zápisoch. Úvodné dva góly si pripísal Michel Miklík.

$article->fk_main_image->title

Zápas mal takú zvláštnu úroveň bolo to skôr o tom, aby sa reprezentanti nezranili a dobre si zatrénovali. Až v druhej tretine sa diváci dočkali gólov najmä vďaka Michelovi Miklíkovi.

"Opäť bola vynikajúca atmosféra, zápas sme si užili. Teší ma, že som dal dva góly, ale v Soči to bude výsledok celého tímu, nie iba jednotlivca. Sme radi, že sme divákov potešili peknými gólmi a navyše išiel výťažok na dobrú vec. Musím pochváliť súperov, že veľmi nechodili do kontaktov. Prvoradé bolo dnes nezraniť sa. Teraz po zápase idem do Piešťan, oddýchnem si a v stredu už letíme do Soči," povedal nám Michel hneď po rozlúčke s fanúšikmi. 

Pre reprezentáciu bol tento exhibičný duel rozlúčkou so slovenskými fanúšikmi pred odchodom na zimné olympijské hry do Soči. K Čiernemu moru odchádzajú po skandovanom potlesku a všetci im spoločne želáme úspech na prestížnom olympijskom turnaji. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem