Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Miklíkove dva góly kamarátovi

0 0

Vyše 9000 divákov sa v Slovnaft aréne zabávalo hokejom a tlieskalo najmä gólom slovanistov, ktorí boli pri všetkých šiestich zápisoch. Úvodné dva góly si pripísal Michel Miklík.

$article->fk_main_image->title

Zápas mal takú zvláštnu úroveň bolo to skôr o tom, aby sa reprezentanti nezranili a dobre si zatrénovali. Až v druhej tretine sa diváci dočkali gólov najmä vďaka Michelovi Miklíkovi.

"Opäť bola vynikajúca atmosféra, zápas sme si užili. Teší ma, že som dal dva góly, ale v Soči to bude výsledok celého tímu, nie iba jednotlivca. Sme radi, že sme divákov potešili peknými gólmi a navyše išiel výťažok na dobrú vec. Musím pochváliť súperov, že veľmi nechodili do kontaktov. Prvoradé bolo dnes nezraniť sa. Teraz po zápase idem do Piešťan, oddýchnem si a v stredu už letíme do Soči," povedal nám Michel hneď po rozlúčke s fanúšikmi. 

Pre reprezentáciu bol tento exhibičný duel rozlúčkou so slovenskými fanúšikmi pred odchodom na zimné olympijské hry do Soči. K Čiernemu moru odchádzajú po skandovanom potlesku a všetci im spoločne želáme úspech na prestížnom olympijskom turnaji. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem