Marián Studenič zažije premiéru v NHL!

Vedenie klubu New Jersey Devils povolalo slovenského hokejistu Mariána Studeniča z farmy v AHL do A-tímu diablov.

Mladý talentovaný útočník v tejto sezóne nastúpil za Slovan v 25 zápasoch Tipos extraligy 2020/2021, v ktorých nazbieral dokopy 15 bodov (6+9) a 12 plusiek. Na začiatku januára 2021 ho povolal tím New Jersey Devils do svojho tímu, respektíve do farmárskeho klubu Binghamton Devils.Studo by mal dnes zažiť debut v NHL. V AHL si v súčasnej sezóne zahral v 19 stretnutiach, v ktorých zaznamenal 7 bodov za 3 góly a 4 asistencie.Jeho rozhovor pred úvodným zápasom v NHL nájdete TU. HC SLOVAN Bratislava drží Mariánovi palce a verí, že sa mladý útočník predvedie v najlepšom svetle, ako to bolo aj v pôsobení v belasom drese.