Marek Uram sa vracia do Slovana!

Za Slovan už zajtra v Martine

Marek Uram sa vracia do Slovana. Po dvojročnom pôsobení v drese MHC Martin sa upísal nášmu klubu do konca aktuálnej sezóny.

Uram začínal s hokejom v Liptovskom Mikuláši.Liptovský rodák pôsobil dlhé roky v českom Znojme. Do Slovana prišiel v roku 2006 a ihneď sa stal miláčikom tribún. Vo svojej prvej sezóne bol členom all-star tímu slovenskej extraligy. V drese Slovana si zahral aj Ligu majstrov a hral aj proti Tampe Bay Lightning.  V Slovane strávil tri sezóny, potom  prestúpil do mužstva MHC Martin.

Uram patril k najlepším hráčom tímu a získal s mužstvom dva majstrovské tituly. Za Slovan nastúpi už zajtra v zápase proti Martinu. V tejto sezóne si pripísal v 47 zápasoch 39 kanadských bodov za 10 gólov a 29 asistencií.

jk