Marek Čiliak dnes v bráne proti Avtomobilistu

Líder východnej konferencie dnes o 17:30 h proti HC SLOVAN Bratislava.

Tréneri Slovana upravili úvodnú formáciu oproti poslednému zápasu s Podoľskom. Na krídlo sa do nej posúva Kyle Chipchura, hrať s ním bude Jeff Taffe a Chad Rau. Rudolf Červený bude spolupracovať s Matúšom Sukeľom a Máriom Lunterom. Adam Liška je dnes písaný v útoku s Tomášom Hrnkom a Patrikom Lamperom. Bez zmeny je trio Marek Sloboda, Dávid Buc, Miloš Kelemen. Defenzívne páry zostali v pôvodnom zložení. Michal Sersen nastúpi vedľa Adama Jánošíka, po nich pôjde na ľad Mário Grman a Lukáš Klok, Éric Gélinas si zahrá s Patrikom Bačíkom, siedmym bekom je Ivan Švarný.V bráne Slovana bude stáť od úvodných minút Marek Čiliak.Predpokladaná zostava: Čiliak, (Štěpánek) – Sersen, Jánošík, Chipchura, Taffe, Rau – Grman, Klok, Červený, Sukeľ, Lunter – Gelinás, Bačík, Liška, Hrnka, Lamper – Švarný, Sloboda, Buc, Kelemen – BaranovPríďte sa po 1. tretine odfotiť s našim maskotom Harvym. Fototermín sa uskutoční v CEWE Fotozóne (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Bungee Pull.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich.