Mali sme sa pobiť už po treťom góle!

VIDEO: Martin Štajnoch nepatrí k bitkárom, ale keď si to situácia vyžaduje, rukavice zhodiť neváha.

Prehratý zápas sa hodnotí ťažko. Čo nám chýbalo? Šťastie určite nie, keby bol stav iný, šťastena by sa určite priklonila na našu stranu,“ zhodnotil sebakriticky prehru s Košicami Martin Štajnoch. Mladý obranca sa v závere zápasu zaplietol aj do pästného súboja, keď si to rozdal s útočníkom Draveckým: „Situácia bola taká, že to vyústilo do bitky, tak som sa tomu nevyhol. Myslím si, že som ten súboj vyhral.“ Na opačnej strane plochy si rovnako úspešne počínal útočník Martin Bakoš, ktorý zložil Šedu. Neprišiel tento impulz neskoro? „Po zápase sme sa zhodli, že sme sa mali pobiť už po treťom góle. Možno by nás to nakoplo, možno by sme bitku prehrali a zdeptalo by nás to ešte viac. Človek nikdy nevie, ale určite nás nikto nenabádal, aby sme sa išli biť. Vyplynulo to zo situácie,“ vysvetlil Martin.