Lipiansky: Hrá sa o veľa!

Kapitán belasých potvrdil, že na poslednom tripe pôjdu naplno od prvého zápasu.

Hráči HC Slovan Bratislava odleteli dnes popoludní do Moskvy, kde zajtra začnú svoj posledný trip v sezóne. Postupne sa stretnú so Spartakom, Doneckom a Rigou. A všetci na palube lietadla si uvedomujú, že teraz sa bude lámať chlieb. "Hráme posledné tri zápasy a hráme ich vonku. Verím, že nejaké bodíky uhráme, pretože sa hrá o veľa a v stávke je celá sezóna. Najlepšie by bolo zvíťaziť už v prvom stretnutí, ale máme pred sebou tri zápasy a budeme rovnako pristupovať ku každému, nech sa deje, čo sa deje. nechceme kalkulovať ani špekulovať. Pôjdeme naplno od prvého zápasu," vyjadril sa tesne pred odletom Ján Lipiansky. Belasí odlietali zo zasneženej Bratislavy a vôbec to nevyzeralo, že sa počasie umúdri. Nemal kapitán belasých z cesty trochu strach? "Myslím si, že počasie bolo už aj horšie. Našťastie nefúka vietor, v podstate je krásne počasie. Dúfam, že aj v Moskve bude veľa snehu," usmial sa pred odchodom k pasovej kontrole.