Lietali sme ako blázni, ale nehrali sme s pukom

Skúsený český center po troch prehrách na duchu neklesá.

"Začali sme dobre, ale nedali sme gól z prvých pár šancí. Potom sme urobili hrubú chybu, po ktorej nám dali gól a my akoby sme sa zosypali. Potom to už nebolo dobré do konca zápasu. Vedeli sme, že aj keď Čerepovec nespravil veľa bodov, tak to bude veľmi ťažké a určite sme ich nepodcenili. Hrali asi jednoduchšie, kým my sme tam lietali ako blázni okolo puku, ale nehrali sme s ním," zhodnotil nevydarený domáci duel proti Severstaľu Václav Nedorost. Český center je však dostatočne skúsený a v hokeji toho už preskákal dosť, takže ani po troch prehrách v rade na duchu neklesá: "Máme pred sebou ešte množstvo zápasov, sezóna je dlhá. Netreba robiť paniku, v sobotu nás čaká ďalší súper a keď budeme hrať lepšie, dodržovať, čo si povieme, bojovať ako sa má, tak môžeme vyhrať. Potom sa na všetky tieto prehry zabudne a ja dúfam, že proti CSKA to potvrdíme a na ľad nastúpime ako úplne iný tím."