Logo

Správy

SlovanPositive

Lamperova premiéra v Slovane: Mal som dať gól, vyzeralo by to inak

0 0

Nová akvizícia belasých nebola po prvom zápase spokojná.

$article->fk_main_image->title

Prvý zápas v belasom drese a zároveň premiéru v nadnárodnej KHL absolvoval Patrik Lamper, ktorý do Bratislavy prišiel z Banskej Bystrice. Po prehre s kazašským tímom Barys Astana 0:2 nebol spokojný ani s výsledkom, ani sám so sebou.

"Nemám zo seba dobrý pocit, mal som nejaké šance a nepremenil som ich. Mal som dať nejaký gól a možno by zápas vyzeral inak. Nepremenili sme šance, nedali sme gól. Nechcelo nám to padnúť do bránky ani za nič. Musíme to zlomiť na tréningu a v zápase pretlačiť nejaký škaredý gól," zhodnotil svoj prvý zápas v Slovane.

Robustný útočník naskočil do kolotoča KHL priamo z reprezentačnej akcie, na turnaji v Nórsku odohral v národnom tíme tri stretnutia: "Tam som hral proti Rusom, takže až taký veľký rozdiel v hre som nezaznamenal. Ale po tých troch zápasoch som cítil hlavne nohy, bol som akýsi vláčny."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem