Lamperova premiéra v Slovane: Mal som dať gól, vyzeralo by to inak

Nová akvizícia belasých nebola po prvom zápase spokojná.

Prvý zápas v belasom drese a zároveň premiéru v nadnárodnej KHL absolvoval Patrik Lamper, ktorý do Bratislavy prišiel z Banskej Bystrice. Po prehre s kazašským tímom Barys Astana 0:2 nebol spokojný ani s výsledkom, ani sám so sebou."Nemám zo seba dobrý pocit, mal som nejaké šance a nepremenil som ich. Mal som dať nejaký gól a možno by zápas vyzeral inak. Nepremenili sme šance, nedali sme gól. Nechcelo nám to padnúť do bránky ani za nič. Musíme to zlomiť na tréningu a v zápase pretlačiť nejaký škaredý gól," zhodnotil svoj prvý zápas v Slovane.Robustný útočník naskočil do kolotoča KHL priamo z reprezentačnej akcie, na turnaji v Nórsku odohral v národnom tíme tri stretnutia: "Tam som hral proti Rusom, takže až taký veľký rozdiel v hre som nezaznamenal. Ale po tých troch zápasoch som cítil hlavne nohy, bol som akýsi vláčny."