Kvarteto Slovanistov s novými zmluvami

Vedenie HC SLOVAN Bratislava sa dohodlo na predĺžení zmlúv so štvoricou hráčov zo súčasného kádra.

Prvými z hráčov zo súčasného kádra, s ktorými sa manažment klubu dohodol na nových zmluvách, sú Milan Bartovič, Mário Bližňák, Andrej Šťastný a Tomáš Mojžíš. Všetkých hokejistov si vedenie Slovana poistilo viacročnými kontraktmi.
Aktuálny kapitán HC SLOVAN Bratislava Milan Bartovič sa so Slovanom dohodol na predĺžení svojho súčasného kontraktu o ďalšie tri roky.  32–ročný hokejista, ktorý sa zúčastnil aj januárového Zápasu hviezd a Slovensko bude reprezentovať na blížiacej sa olympiáde v ruskom Soči, nastúpil v priebehu dvoch sezón za Slovan v 95 zápasoch a na svoje konto si prípisal 41 bodov.Na rozšírení kontraktu do 30.4. 2016 sa dohodol aj niekoľkonásobný slovenský reprezentant a držiteľ striebra z MS 2012 Mário Bližňák. Rodák z Trenčína so skúsenosťami z NHL odohral od leta 2012 za Slovan 86 stretnutí s bilanciou 15 gólov a 13 asistencií.V Slovane zotrvá počas nasledujúcich dvoch sezón aj rodák z Považskej Bystrice Andrej Šťastný. Stále len 22–ročný mladík prišiel do Slovana rovnako ako ostatní dvaja hokejisti pred našou úvodnou sezónou v KHL a napriek svojmu mladému veku sa stal dôležitou súčasťou prvého tímu Slovana.Posledným zo štvorice hokejistov, ktorý súhlasil s podmienkami novej zmluvy, je český bek Tomáš Mojžíš. Odchovanec kolínskeho hokeja prestúpil do Slovana v priebehu minulej sezóny a už po niekoľkých zápasoch si vyslúžil kontrakt aj na aktuálny ročník KHL. Mojžíš aj v tejto sezóne podáva spoľahlivé výkony, ktoré mu priniesli novú zmluvu s platnosťou do konca apríla 2016.HC SLOVAN Bratislava vyjadruje spokojnosť s predĺženiami kontraktov svojich hráčov a verí, že aj v ďalších sezónach budú pokračovať v kvalitných výkonoch.