Krajči: Ak pôjdeme v play off ďaleko, verím, že si zahráme v novej hale!

VIDEO: Generálny manažér Slovana žiaril po zápase s Košicami spokojnosťou

Generálny manažér Slovana žiaril po zápase s Košicami spokojnosťou.

S výhrou a predvedeným výkonom v stretnutí s lídrom tabuľky boli spokojní nielen fanúšikovia belasých, ale aj generálny manažér Slovana. „Dnes hrali chalani výborne od prvej minúty, s plným nasadením, dohrávali súboje a to bolo podstatné. Braňo Konrád podal výborný výkon, každý jeden hráč išiel naplno 60 minút a tak to má byť,“ pochválil mužstvo Maroš Krajči. Už dlhší čas verejnosť aj priaznivcov Slovana zaujíma fakt, či sa play off bude hrať už na novom štadióne. Posledné informácie túto možnosť nepripúšťali, ale ako sa vraví - nikdy nehovor nikdy. „Vyraďovaciu časť začneme určite v Ružinove, potom uvidíme, ako budú postupovať práce. Štadión sa mení zo dňa na deň, práce finišujú. Dnes mi je o tom ešte ťažko hovoriť, ale ak pôjdeme v play off ďaleko, verím, že budeme hrať aj v novej hale,“ naznačil s úsmevom generálny manažér Slovana.