Kováčik: Je mi to ľúto aj za divákov

VIDEO: Bez gólu sa vyhrať nedá.

Bez gólu sa vyhrať nedá.

Posledný predvianočný zápas belasým nevyšiel a Košiciam podľahli 0:4. „Boli sme odhodlaní potvrdiť dobré výsledky z posledných stretnutí, ale, bohužiaľ, nevyšlo to. Nezachytili sme úvod, dostali sme rýchle góly. V druhej tretine sme mali veľký tlak, ale nikto nedokázal premeniť šance. Bez gólu sa vyhrať nedá a v tretej tretine sme toho už mali plné zuby,“ povzdychol si po nevydarenom zápase obranca Jožko Kováčik. Tri body si tak pod stromčekom našli oceliari. Pokazí táto prehra sviatky slovanistom? „Určite nás to bude mrzieť, mne osobne je to veľmi ľúto aj za divákov, ktorých prišlo na zápas hojné množstvo. Do konca roka nás čakajú ešte dva zápasy v Žiline a doma s Nitrou, tak dúfam, že sa so starým rokom rozlúčime s novou šnúrou víťazstiev,“ povedal Jozef, ktorý strávi Vianoce doma v Topoľčanoch.