Košice ako skúška pred play off

VIDEO: Podľa Maria Cartelliho je Slovan na správnej ceste

Podľa Maria Cartelliho je Slovan na správnej ceste.

Po víťazstve nad Popradom čakajú belasých ďalšie dva zápasy na domácom ľade. Už v piatok zavíta do Bratislavy aktuálny líder tabuľky HC Košice, v nedeľu bude Slovan hostiť Žilinu. „Myslím si, že stretnutie s Košicami bude skúškou na play off, malo by nám ukázať, v akom stave tento mančaft je a ako by sme mohli obstáť vo vyraďovacej časti. Ak budeme plniť svoje úlohy ako v posledných zápasoch, myslím si, že vyhráme,“ vyjadril sa obranca belasých Mario Cartelli. Hra Slovana sa v roku 2011 výrazne zlepšila a až na prehru v Banskej Bystrici skončili ostatné konfrontácie v prospech Bratislavčanov: „Ale ešte to nie je stopercentné, máme pred sebou veľa práce a množstvo vecí ešte musíme doladiť. No myslím si, že sme na správnej ceste, aby Slovan stúpal hore.“
Viac sa dozviete z priloženého videa.