Konrád chce dokázať, že chytať vie

VIDEO: Brankár Slovana je už zdravotne v poriadku a pripravený vydať zo seba maximum.

Brankár Slovana je už zdravotne v poriadku a pripravený vydať zo seba maximum.

Braňo Konrád už niekoľko zápasov prenechal miesto v bráne Paľovi Rybárovi. Spôsobili to zdravotné problémy, ale aj čiastočný pokles formy. „Nejaké zápasy mi nevyšli, tak sa do brány postavil Paľo a začalo sa mu dariť. Nemyslím si, že by mal na to väčší vplyv môj zdravotný stav,“ priznáva chlapsky gólman belasých. Hoci sa Braňo nechce vyhovárať na zdravotné problémy, v tejto sezóne ho už po druhý raz skolila choroba. Tentoraz mal zapálené priedušky a musel užívať aj antibiotiká. „Zdravotne som už v poriadku a keď sa dostanem do brány, som pripravený ukázať, že chytať viem a budeme vyhrávať. Ale je jedno, kto z nás dvoch nastúpi na zápas, dôležité je, aby sa darilo tímu!“ tvrdí Korádo.