Kids\' Game na Slovane v stredu 29. januára proti Popradu

Slovan sa v základnej časti Tipsport Ligy 2019/20 predstaví v domácom prostredí Zimného štadióna Ondreja Nepelu už iba v troch zápasoch. Zápas v stredu 29. januára od 18:30 h proti HK Poprad venuje deťom.

Kids\' Game - zápas proti aktuálne štvrtému tímu tabuľky Tipsport Ligy - venuje HC SLOVAN svojim najmladším fanúšikom. HC SLOVAN pripravil na tento zápas, ktorý sa hrá krátko pred polročnými prázdninami a polročným vysvedčením špeciálnu AKCIU:

Ku každej zakúpenej bežnej vstupenke, vrátane platných sezónnych vstupeniek (permanentiek), sa budú dať zakúpiť dve vstupenky, každá za symbolické 1 euro, pre dieťa a mládež narodené po 1.1.2002.

Na tento zápas pozýva HC SLOVAN aj školské kolektívy, ktorým sa neušlo miesto na zápase v rámci komunitného projektu "Škola ide na hokej". Ak máte záujem o bezplatné vstupenky, kontaktujte klub najneskôr do utorka 28. januára do 20:00 h mailom: jakub.broz@hcslovan.sk
(podmienkou je skupina min. 20 detí s učiteľským sprievodom).

Akcia platí na ktoromkoľvek predajnom mieste Ticketportal. Pri kúpe detských zľavnených vstupeniek za symbolické jedno euro je potrebné predložiť preukaz poistenca dieťaťa, resp. iný identifikačný doklad s dátumom narodenia. Na turniketoch pri vstupe do arény budú prebiehať kontroly oprávnenosti použitia zľavnených vstupeniek.

Súčasťou Kids\' Game v stredu 29. januára bude celý rad sprievodných aktivít:
  • v prestávke sa v tretinkovom mikrozápase predstavia najmenší hokejisti Slovana z hokejových prípraviek;
  • slovenskú štátnu hymnu zaspieva 5-členný detský zbor z umeleckej školy;
  • Angels Cheerleaders zapoja detských divákov a umožnia im vyskúšať si rolu roztlieskavačiek;
  • Počas zápasu budú môcť deti vyhrať klubové suveníry, ak správne odpovedia moderátorovi Slavovi Jurkovi na jednoduché otázky týkajúce sa účinkovania Slovana v Tipsport Lige;
  • Vyžrebovaní detskí diváci budú mať po zápase možnosť nazrieť do kabíny A mužstva Slovana;
  • Každý detský divák, ktorý sa pred zápasom zastaví aj so svojím dospelým sprievodom v oficiálnom fanshope HC SLOVAN, dostane k nákupu drobné darčeky, ako samolepky, prívesky, náramky, ap.;
  • možnosť bezplatne zaželať svojim deťom k narodeninám/meninám prostredníctvom videokocky a hlásateľa (v jednom bloku v prestávkach medzi tretinami);
  • počas oboch prestávok vo fotozóne možnosť odfotografovať sa s maskotom Harvym.

Slovan aj Poprad stále bojujú o čo najvýhodnejšie postavenie v tabuľke pred play off, ich doterajšie vzájomné zápasy priniesli vyrovnaný hokej s navlas rovnakým výsledkom 2:1. Preto veríme, že pozitívna energia z mladého hľadiska sa počas zápasu presunie aj na ľadovú plochu a dobrá atmosféra zápasu vybičuje našich hráčov ku kvalitnému výkonu a úspešnému výsledku. Príďte si teda po polročnom vysvedčení vydýchnuť - alebo vylepšiť náladu - a pripravte sa na krátke polročné prázdniny (1.-3. februára) návštevou hokejového zápasu na Slovane!