KHL opäť v Bratislave, Slovan prvýkrát doma

Čakanie sa skončilo, HC SLOVAN v nedeľu o 17:00 h proti Lokomotivu Jaroslavľ premiérovo na domácom ľade v novom ročníku KHL.

Belasí majú za sebou tri ťažké duely proti tímom z východnej konferencie. Zverenci Vladimíra Országha herne nesklamali, vyrovnali sa všetkým mužstvám. Do tabuľky si pripísali bod z posledného vystúpenia proti Jekaterinburgu, keď domáci rozhodli sekundu pred koncom predĺženia. Teraz sa však už celé mužstvo teší na premiéru pred svojim skvelým publikom. Už v nedeľu o 17:00 h otvoríme nový ročník v domácom prostredí zápasom so silným Lokomotivom Jaroslavľ.Ruské mužstvo s najvyššími ambíciami má za sebou tri zápasy pred vlastnými divákmi a na konte štyri body. Jaroslavľ prehral len s Avangardom Omsk, ktorý však prechádza úvodom súťaže absolútne suverénne.Herne nesklamal ani Lokomotiv, jasne si poradil so Sibirom Novosibirsk po výsledku 5:0, kedy zverenci Dmitrija Kvartaľnova svojho súpera takmer k ničomu nepustili a následne aj so Salavatom Julajev Ufa 4:2.Do brány sa dostal tak český brankár Alexander Salák, ako aj jeho len 20 – ročný kolega Ilja Konovalov, ktorý má po výhre nad Ufou aj vyššie percento úspešnosti zákrokov.Ofenzíva sa aj túto sezónu môže spoľahnúť na produktívneho centra Petriho Kontiolu, v novej sezóne má na konte už dva góly. Pred ním je s troma asistenciami Andrej Loktionov. Problémy súperovým mužstvám robí opäť šikovný americký hokejista Brandon Kozun, v štatistikách mu svietia dve gólové nahrávky. Defenzíva Lokomotivu sa opiera najmä o Jakuba Nakládala a Švéda Staffana Kronwalla.Prvý domáci zápas HC SLOVAN Bratislava je spojený aj s niekoľkými sprievodnými aktivitami, viac informácii nájdete tu.Zakúpte si vstupenky na prvý domáci zápas HC SLOVAN s atraktívnym súperom. Pre nákup KLIKNITE TU.