Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Každý má o čo hrať, nikto to nebalí

0 0

Nechali sme na ľade všetko, ale dnes to tam nepadlo.

$article->fk_main_image->title

Po neúspešnom tripe na ihriskách súperov si chceli hráči HC Slovan Bratislava napraviť chuť pred domácim publikom proti Barysu Astana. Hoci boli belasí hlavne v druhej a tretej tretine lepším tímom, nakoniec prehrali 0:2, keď druhý gól inkasovali do prázdnej bránky.

"Mali sme veľa striel, boli tam nejaké tyčky, ale neskórovali sme. Súper dal podľa mňa náhodný gól, čo je škoda. Nehrali sme zle, nechali sme na ľade všetko, no jednoducho dnes nám to tam nepadlo. Dúfam, že v stredu dáme nejaké góly a vyhráme," vyjadril sa po stretnutí Andrej Meszároš.

Situácia v tabuľke je pre belasých nelichotivá a play off je už iba v rovine teórie. Kapitán Slovana však tvrdí, že mužstvo svoj boj nevzdáva: "Každý má stále o čo hrať. Buď o kontrakt na budúcu sezónu, alebo je tu pár chalanov, čo majú šancu zahrať si na olympiáde. Alebo pre seba, aby to dokončili. Nikto to nebalí, hráme ďalej."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Kundrík Peter 0 0
2. Zigo Tomáš 0 0
3. Studenič Marián 0 0
4. Valach Juraj 0 0
5. O'Donnell Brendan 0 0
6. Ranford Brendan 0 0
7. Harris Brant 0 0
8. Ališauskas Nerijus 0 0
9. Kytnár Milan 0 0
10. Bačík Patrik 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem