Kapuš: Každý bod je dôležitý

VIDEO: Je jedno, kto dá gól, hlavne, že sa darí tímu.

Je jedno, kto dá gól, hlavne, že sa darí tímu.

Aj v druhom zápase v roku 2011 nechýbal v zozname strelcov gólov kapitán belasých Richard Kapuš. Slovan konečne potvrdil víťazstvo z ľadu súpera a vyhral aj doma. „Zisk troch bodov s Martinom bol veľmi dôležitý. Išlo o šesťbodový zápas, keďže Martin bol hneď za nami. Verím tomu, že to bol akýsi odrazový mostík. Čakajú nás ťažké zápasy a každý bod je pre nás dôležitý,“ vyjadril sa Rišo po zápase s Martinom. Kapitán Slovana už niekoľko zápasov nastupuje vo formácii s bratmi Hunovcami a v poslednom čase sa im darí: „Nastupovali sme spolu už na začiatku sezóny, ale vtedy nám to vôbec nešlo. Teraz sa nám darí. A že som ako stiahnutý útočník dal v posledných zápasoch dva góly? Je jedno, kto dá gól, či krídlo, či stiahnutý útočník alebo obranca, dôležité je, že sa darí tímu.“