Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Kapitán schádzal z ľadu krvavý

0 0

Video je v tomto článku skutočne namieste. Kapitán príkladne schádzal z ľadu so zakrvaveným dresom. A možno aj so zlomeným nosom. A bez...vlastne tie už nemal predtým :)

$article->fk_main_image->title

"Trafil ma. Bola to moja chyba, mal som ho vidieť. Asi mám zlomený nos, ale to sa stáva, je to v pohode," opísal svoj stav Radek Smoleňák, jedna z prvých posíl nového kádra. 29-ročný útočník bol vlani v Záhrebe najproduktívnejším hráčom Medveščaku, keď v 59 zápasoch nazbieral 39 bodov za 16 gólov a 19 asistencií. "Som veľmi rád, že sme konečne hrali doma pred týmto publikom, na ktoré sme sa všetci veľmi tešili. Víťazstvo nám dodá silu do ďalšej prípravy a určite je dobré aj víťazstvo po dvoch prehrách."
Radek bol kapitánom v súboji s Kometou Brnom, a tak nás zaujímalo, či to vidí takto na celú sezónu: "No, to neviem...nie som tu na to, aby som sa za tým pachtil. Samozrejme, poteší to, keď viete, že predtým mal v tomto klube céčko aj hráč ako Miro Šatan, ale stále som len jeden z tímu."
Slovan teraz čaká náročný turnaj v Třinci. "Aj po tomto zápase vieme, že máme čo zlepšovať. "

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím