Juraj Bakoš o návrate Slovana do ligy v Štúdiu Športky

V ďalšom vydaní relácie Štúdio Športky bol hosťom generálny manažér HC SLOVAN Bratislava Juraj Bakoš.

Nový generálny manažér Slovana, ktorý sa ujal funkcie 1. júla t.r., prezradil divákom množstvo zaujímavých informácií. Juraj Bakoš sa vyjadril k tomu, čo Slovan čaká po návrate do ligy a to nielen na štadiónoch. Ako sa klub postavil k dlžobám voči hráčom, aké sú jeho ciele v novej sezóne, ako aj to, prečo Slovan v najbližšom období nechce stavať na legionároch.
S moderátorom Robertom Kmeťom sa bavili aj o tom, prečo sa nie každý klub teší z návratu "belasých" do ligy. Toto všetko a omnoho viac sa dozviete vo VIDEU nižšie.