Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Juniorka krok od veľkého obratu

0 0

O postupe do semifinále rozhodne až siedmy zápas v Košiciach.

$article->fk_main_image->title

Juniori HC SLOVAN Bratislava boli po troch zápasoch štvrťfinále proti HC Košice jeden zápas od vypadnutia. Odvtedy akoby hráčov belasých pokropili živou vodou. Suverénnym spôsobom zvíťazili v nasledujúcich troch zápasoch po výsledkoch 4:2, 7:1, 6:1 a pred rozhodujúcim siedmym duelom v Košiciach tak majú na dosah historický come back.

Po skončení základnej časti KHL sa do mužstva vrátil obranca Tomáš Hedera a útočník Marek Sloboda, po zranení opäť nastúpil Martin Puš a mužstvo sa vrátilo do sérii naozaj dominantným spôsobom. Najmä na základe posledných zápasov, v ktorých Bratislavčania Východniarov prevýšili po všetkých stránkach, nebudú bez šance ani v poslednom zápase štvrťfinále, hoci samozrejme platí, že takýto zápas nemá jednoznačného favorita.

Držte zverencom trénerov Miroslava Mosnára a Jozefa Pethöa vo štvrtok 8. marca od 17:00 h palce, aby sa im na ľade košického zimného štadióna Steel Arena podarilo dokonať kompletný obrat celej série. Formu aj kvalitu na to rozhodne majú.

Doterajšie výsledky štvrťfinále EXL juniorov 2017/18:

HC Košice - HC SLOVAN Bratislava 4:0

HC Košice - HC SLOVAN Bratislava 3:2

HC SLOVAN Bratislava - HC Košice 1:3

HC SLOVAN Bratislava - HC Košice 4:2

HC Košice - HC SLOVAN Bratislava 1:7

HC SLOVAN Bratislava - HC Košice 6:1

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím