Juniori Slovana s bronzom!

Druhý duel na ľade Nitry hokejisti HC SLOVAN zvládli a v ročníku 2014/2015 obsadili tretiu priečku.

Skóre štvrtého zápasu v súboji o tretie miesto otvorili naši hokejisti, keď sa z presného zásahu radoval v 5. minúte Ficel, no už o šesť minút bolo po strele Ölveckého vyrovnané. Druhú tretinu síce juniorka Slovana vyhrala na strely, no dvakrát inkasovala po góloch Garaya a Matejova. Slovanisti však v poslednej desaťminutovke vstali z mŕtvych a zásluhou Valjenta v 54. minúte a Tibenského v čase 59:50 si vynútili predĺženie. V ňom rozhodol o zisku bronzových medailí pre HC SLOVAN po štyroch minútach šikovne Vidovič. Kategória do 20 rokov si tak po zlate z marca 2013, striebre z roku 2014 vybojovala aj v tejto sezóne medailu!HK Nitra – HC SLOVAN Bratislava 3:4pp (1:1, 2:0, 0:2, 0:1) – konečný stav série 1:3Góly: 12. Ölvecký, 33. Garay (Buček, Klenko), 38. Matejov (Priganc, Žitný) - 5. Ficel (Halama, Tibenský), 54. Valjent, 60. Tibenský (Valjent, Halama), 64. Vidovič (Tibenský)