Logo

Správy

Najbližší zápas

Nedeľa o 18:00
Zápas vysiela Sport 1
vs
HC SLOVAN Bratislava
HC Košice
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Jeseň plná noviniek a akcií vo fanshope

0 0

Sezóna sa už naplno rozbehla a noviniek v oficiálnom HC SLOVAN fanshope pribúda čoraz viac.

$article->fk_main_image->title
Okrem nových mien, ktoré pribudli do zostavy belasých v sezóne 2019/20, sa rozšíril aj sortiment vašich obľúbených fanshopáckych vecí.

Výstroj, ktorá nesmie rozhodne chýbať žiadnemu pravému fanúšikovi, je dres, ktorý je na túto sezónu opäť nový. Novinkou tento jesene je napríklad aj Authentic dres, ktorý okrem mien hráčov môže obsahovať práve to vaše.

Z jesennej kolekcie vám ponúkame nové šály, tričká, mikiny, ktoré sú tento rok naozaj horúcim a žiadaným sortimentom. Okrem oblečenia máme pre vás do prichádzajúceho chladnejšieho počasia pripravené hrnčeky, v ktorých si vychutnáte teplý čaj či kávu. 

Jesenná únava je to, čo prichádza s týmto sychravým počasím a vo fanshope preto mysleli na večne unavených. Zažite tie najkrajšie slovanistické sny v postelnom prádle vášho obľúbeného tímu. 

Túto jeseň sa máte rozhodne na čo tešiť. Akcie, súťaže, tipovačky a mnoho ďalšieho vás čaká v oficiálnom fanshope HC SLOVAN na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 12 15
2. Abdul Jindřich 12 9
3. Sersen Michal 12 7
4. Puliš Radovan 11 7
5. Bondra Radovan 11 6
6. Viedenský Marek 5 6
7. Bačík Patrik 12 5
8. Miklik Michel 11 5
9. Meszároš Andrej 12 4
10. Štajnoch Martin 12 4

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem