Jedenásty gól Tičara v sezóne

Keď Jeglič sedel na trestnej, Tičar dal gól. Na ľadovej ploche mali obe mužstvá štyroch korčuliarov a už po šestnástich sekundách padol gól - Tičar získal v strednom pásme puk, zvolil forhendový blafák a pomedzi betóny Glassa otvoril skóre duelu. Krásny hokejový moment.

"Som veľmi spokojný. Máme za sebou veľmi dobrý duel. Máme radosť z troch bodov," snažil sa nám po odchode z ľadu povedať po slovensky Rok Tičar popri nečakaných útokoch spoluhráčov na jeho prilbu. Tú nakoniec udržal a s úsmevom a v pohode pokračoval v rozhovore ďalej. " Teraz nás čakajú štyri zápasy vonku, najlepšie by bolo pokračovať vo víťaznej šnúre. Obe mužstvá dnes dobre bránili, nerobili chyby. Začali sme dobre a dali sme prvý gól. Potom sme síce inkasovali, ale tretiu tretinu sme zvládli, dali sme v nej tri góly. Je to pre nás pekná, dobrá výhra. Musíme tak hrať každý zápas, byť sústredení na hru." Neodpustili sme si ani otázku k jeho gólu. Bol jeho jedenástym v sezóne, čím vyrovnal vlaňajšie maximum. "Nechcel som puk dvíhať hore, snažil som mu to dať medzi nohy a so šťastím sa mi to podarilo."