Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Jeden krok z dvadsiatich

0 0

Belasí zodpovedným výkonom eliminovali silnú Ufu, rovnako chcú zabojovať aj proti Traktoru.

$article->fk_main_image->title

Prvý zápas dlhej domácej série na prelome rokov vyšiel pre hráčov HC Slovan Bratislava na jednotku. Výborným výkonom dokázali eliminovať favorizovaného súpera a tím Salavat Julajev Ufa porazili 4:1. Belasí vyhrali každú tretinu a najmä druhé a tretie dejstvo bolo v ich podaní výborné.

"K zápasu sme pristúpili naozaj veľmi zodpovedne a od prvej do poslednej minúty sme šliapali naplno. Boli tam aj nejaké chybyčky, ale to k hokeju patrí. Dôležité sú pre nás tri body. Celú sezónu máme kolísavé výkony, čo sa odráža aj na diváckej priazni. Pre nás je teraz dôležité zopakovať rovnaký výkon výkon aj v ďalšom zápase a nečakať, že body prídu samé," vyjadril sa po víťaznom dueli kapitán Michal Sersen

Belasých čaká o 24 hodín ďalší silný súper, v stredu privítajú na domácom ľade štvrtý tím východnej konferencie Traktor Čeljabinsk: "Musíme sa dobre vyspať a nachystať sa na súpera rovnako, ako v tomto stretnutí. Výkony nemáme stabilizované a je predčasné po jednom vydarenom zápase hovoriť, že je všetko v poriadku. Ale dá sa povedať, že sme, obrazne povedané, urobili prvý krok z dvadsiatich."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem