Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Jeden krok z dvadsiatich

0 0

Belasí zodpovedným výkonom eliminovali silnú Ufu, rovnako chcú zabojovať aj proti Traktoru.

$article->fk_main_image->title

Prvý zápas dlhej domácej série na prelome rokov vyšiel pre hráčov HC Slovan Bratislava na jednotku. Výborným výkonom dokázali eliminovať favorizovaného súpera a tím Salavat Julajev Ufa porazili 4:1. Belasí vyhrali každú tretinu a najmä druhé a tretie dejstvo bolo v ich podaní výborné.

"K zápasu sme pristúpili naozaj veľmi zodpovedne a od prvej do poslednej minúty sme šliapali naplno. Boli tam aj nejaké chybyčky, ale to k hokeju patrí. Dôležité sú pre nás tri body. Celú sezónu máme kolísavé výkony, čo sa odráža aj na diváckej priazni. Pre nás je teraz dôležité zopakovať rovnaký výkon výkon aj v ďalšom zápase a nečakať, že body prídu samé," vyjadril sa po víťaznom dueli kapitán Michal Sersen

Belasých čaká o 24 hodín ďalší silný súper, v stredu privítajú na domácom ľade štvrtý tím východnej konferencie Traktor Čeljabinsk: "Musíme sa dobre vyspať a nachystať sa na súpera rovnako, ako v tomto stretnutí. Výkony nemáme stabilizované a je predčasné po jednom vydarenom zápase hovoriť, že je všetko v poriadku. Ale dá sa povedať, že sme, obrazne povedané, urobili prvý krok z dvadsiatich."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem