Je nás málo, ale musíme hrať

Andrej Šťastný proti Rige pôvodne nemal nastúpiť, nakoniec dal gól a na ďalší prihral.

Poslednú sériu domácich zápasov v aktuálnej sezóne KHL začali belasí tesnou prehrou 3:4 s Dinamom Riga. Hoci hrali v oklieštenej zostave, bojovali až do konca a o body ich obral nešťastný gól tesne pred koncom. "Zápas sa pre nás nevyvíjal dobre, prehrávali sme 1:3, ale podarilo sa nám vyrovnať. Škoda toho záveru v posledných sekundách. Našej formácii sa darilo, dali sme dva góly, ale keby sa vyhralo, bolo by to lepšie. Sezónu chceme dohrať čo najlepšie, ako vieme, čakajú nás ešte dva zápasy," vyjadril sa Andrej Šťastný, ktorý vyrovnával na 3:3. Hráči Slovana sú momentálne v nezávideniahodnej situácii a na ľade sa objavujú aj hokejisti, ktorí nie sú úplne zdraví: "Táto zostava bola pozliepaná, ja som pôvodne ani nemal hrať, v poslednej chvíli sa to však zmenilo. Je nás málo, ale proste musíme hrať, bojovať a dohrať so cťou.