Je lepšie mať menej striel a viac gólov

Dinamo Moskva sme dvojnásobne prestrieľali, no konečný rezultát je v náš neprospech.

Gólman hostí Jeriomenko len výnimočne inkasuje viac ako gól na zápas a má skutočne excelentné štatistiky. Naši strelci si to však nemali pripúšťať. Na kocke sme po zápase mali na konte 45 streleckých pokusov. "Je pekné, že sme ich prestrieľali. Je lepšie mať menej striel a viac gólov. Na úvod sa dostal "blbý" gól, vzápätí druhý. To boli pre nás poriadne facky. V druhej tretine sme už nastúpili ako úplne iné mužstvo, len je veľká škoda, že sa nám to nepodarilo zvrátiť," povedal nám strelec toho jediného nášho zásahu Patrik Lušňák. Postup do play off však už nie je v našich rukách. "S Viťazom musíme vyhrať a čakať, že naši súperi o play off zakopnú. Hlavne musíme vyhrať, to je naša jediná úloha a po zápase sa ukáže..."

Súper príde oddýchnutý, my hráme tretí zápas za štyri dni. "Každý z nás vie, čo je dobré pre jeho regeneráciu. Niekto si pôjde zabicyklovať, niekto do studenej vody...Musíme sa na to pripraviť a dať do toho zápasu všetko."