Janus vypol dynamo

S Rigou to bol štart do zápasu! Prvé tri chyby Dinama znamenali tri góly. Na druhej strane mal súper veľmi veľa možností, ktoré však nevyužil.

"Dali sme iba jeden gól, no pokojne to mohlo byť 4:4. V 3. tretine sme boli už z toho unavení," krútil hlavou tréner Rigy Artis Abols. Unavení boli z muža zápasu - napriek tomu, že Vondrka dal dva góly, Murley zaznamenal tri body, dovolíme si tvrdiť, že tým mužom bol Jaro Janus! Ak sa nemýlime, tak už v treťom domácom zápase bol vyznamenaný týmto titulom."Vyhrali sme 5:1. Možno to vyzeralo jednoznačne, ale bol to veľmi náročný zápas. Súper hrýzol za každého stavu a som veľmi rád, že sme to dobojovali dokonca a spravili sme radosť sebe i fanúšikom. Cítil som sa dobre, som rád, že mi obrancovia pomohli. Bohužiaľ, mali sme výpadky v druhej tretine a oni to využili. Ale vyhrali sme 5:1 a sme spokojní," to sú v krátkosti slová Jara Janusa.Celý rozhovor v mix zóne tesne po zápase si pozrite vo videu.