Janus bilancuje nešťastnú sezónu

Pohár nádeje...istých niekoľko zápasov po skončení sezóny. Hráči nevypadnú zo zápasového rytmu a majú naďalej šancu bojovať o zmluvy a účasť na majstrovstvách sveta.

Vlaňajšok sa neopakoval. Táto sezóna nedopadla pre nás dobre...Je tu priestor na bilancovanie, ktorého sa hneď po poslednom zápase základnej časti zhostil brankár Jaro Janus.  "Absolútne sme nezachytili začiatok, inkasovali sme veľa gólov a potom sa to už s nami viezlo. Keď je už väčšia strata, tak sa to ťažko dobieha. Druhú polovicu sme hrali už lepšie, ale ani tam nám často nevyšli závery zápasov, v ktorých sme potom prehrali o jediný gól. Bohužiaľ, robili sme príliš veľa individuálnych chýb a takto sa nedá vyhrávať," vysvetlil. Rovnako tomu bolo aj v utorok. Slovan viedol 1:0 a v závere druhej časti vyrovnal na 2:2, no potom prišla zbytočná chyba v obrane a nakoniec nedosiahol ani na jeden bod. Viac z rozvitého rozhovoru vo videu.