Janus: Ani som nevedel, že už nemôžme postúpiť

Brankár Slovana je presvedčený, že stále je o čo hrať.

"Ja osobne som to absolútne nevedel, že už nemôžeme postúpiť. Do zápasu som išiel s tým, že chceme vyhrať. Hrali sme doma a najmä doma chceme víťaziť. Informácie o možnej šanci som nemal a sústreďoval som sa iba na našu hru. Bohužiaľ, dnes sme dali o jeden gól menej ako súper," vyjadril sa na margo neúspešného stretnutia s Donbassom Doneck brankár Jaroslav Janus. Napriek tomu, že šanca postúpiť do vyraďovacej fázy KHL je definitívne stratená, gólman belasých je presvedčený, že stále je o čo hrať: "Všetci bojujeme o kontrakty, chceme hrať čo najlepšie, podávať dobré výkony a víťaziť. Aj keď sme nespravili play off, čakajú nás ešte dva zápasy, v ktorých chceme byť úspešní. Musíme sa sústrediť na tento záver a, samozrejme, chceme uspieť aj v Pohári nádeje."

04/2024:

• Profil Timoteja Šilleho: Ďalší Šille v drese Slovana