Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Jakub Štěpánek oblečie dres Slovana

0 0

HC SLOVAN Bratislava sa dohodol na spolupráci s českým brankárom Jakubom Štěpánkom.

$article->fk_main_image->title


Vzhľadom na aktuálny nejasný stav ohľadom Barryho Brusta, ktorý do dnešného dňa nenastúpil do spoločnej letnej prípravy a vzniknutou situáciou okolo jeho pôsobenia v Slovane sa bude zaoberať aj arbitrážna komisia KHL, manažment HC SLOVAN Bratislava operatívne reagoval a do kádra získal českého brankára Jakuba Štěpánka. 

Tridsaťjedenročný gólman sa dohodol na ročnej zmluve, ktorá ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. 

Jakub Štěpánek má bohaté skúsenosti s nadnárodnou Kontinentálnou hokejovou ligou, navyše výborne pozná Miloša Říhu i trénera brankárov. S naším hlavným trénerom spolupracoval v období, kedy pôsobil v SKA Petrohrad, naopak s R. Haasom sa stretol v Severstali Čerepovec i Leve Praha. Celkovo má rodák zo Vsetína na konte šesť sezón v najlepšej európskej lige.

Naposledy nastupoval 189 cm vysoký a 75 kg vážiaci brankár vo fínskej Lukko Rauma, kde sa dostal na úroveň viac ako 91% úspešnosti zákrokov. Rok predtým si v drese Bernu vyskúšal aj švajčiarsku najvyššiu súťaž NLA a s tímom z hlavného mesta sa radoval zo zisku majstrovského titulu.

Štepánek si v drese českej reprezentácie zahral na štyroch svetových šampionátoch, z Nemecka 2010 má zlatú medailu, dve bronzové z MS 2011 a 2012.

HC SLOVAN víta v mužstve Jakuba Štěpánka a želá mu v našom klube veľa úspechov. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem