Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Jakub Štěpánek oblečie dres Slovana

0 0

HC SLOVAN Bratislava sa dohodol na spolupráci s českým brankárom Jakubom Štěpánkom.

$article->fk_main_image->title


Vzhľadom na aktuálny nejasný stav ohľadom Barryho Brusta, ktorý do dnešného dňa nenastúpil do spoločnej letnej prípravy a vzniknutou situáciou okolo jeho pôsobenia v Slovane sa bude zaoberať aj arbitrážna komisia KHL, manažment HC SLOVAN Bratislava operatívne reagoval a do kádra získal českého brankára Jakuba Štěpánka. 

Tridsaťjedenročný gólman sa dohodol na ročnej zmluve, ktorá ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. 

Jakub Štěpánek má bohaté skúsenosti s nadnárodnou Kontinentálnou hokejovou ligou, navyše výborne pozná Miloša Říhu i trénera brankárov. S naším hlavným trénerom spolupracoval v období, kedy pôsobil v SKA Petrohrad, naopak s R. Haasom sa stretol v Severstali Čerepovec i Leve Praha. Celkovo má rodák zo Vsetína na konte šesť sezón v najlepšej európskej lige.

Naposledy nastupoval 189 cm vysoký a 75 kg vážiaci brankár vo fínskej Lukko Rauma, kde sa dostal na úroveň viac ako 91% úspešnosti zákrokov. Rok predtým si v drese Bernu vyskúšal aj švajčiarsku najvyššiu súťaž NLA a s tímom z hlavného mesta sa radoval zo zisku majstrovského titulu.

Štepánek si v drese českej reprezentácie zahral na štyroch svetových šampionátoch, z Nemecka 2010 má zlatú medailu, dve bronzové z MS 2011 a 2012.

HC SLOVAN víta v mužstve Jakuba Štěpánka a želá mu v našom klube veľa úspechov. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Mráz Bruno 0 0
2. O'Donnell Brendan 0 0
3. Ranford Brendan 0 0
4. Harris Brant 0 0
5. Ališauskas Nerijus 0 0
6. Kytnár Milan 0 0
7. Kundrík Peter 0 0
8. Sukeľ Jakub 0 0
9. Maier Patrik 0 0
10. Petras Samuel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem