Informácie k vstupenkám na zápasy European Trophy

HC SLOVAN Bratislava odohrá posledné dva zápasy European Trophy v Skalici a v Piešťanoch.

Čadovi zverenci sa najskôr v piatok o 18:00 stretnú v Skalici s Linköpings HC a následne v nedeľu o 17:00 odohráme v Piešťanoch zápas proti HV71 Jönköping. Oba zápasy sa neuskutočnia v SLOVNAFT Arene, keďže v našom domovskom stánku sa v daných termínoch koná finančný veľtrh.Vstupenky na atraktívny zápas proti Linköpings HC, ktorý disponuje hráčmi ako Weinhandl, Johansson či Hjalmarsson sú pre všetkých fanúšikov k dispozícii prostredníctvom nášho ticketingového partnera spoločnosti Ticketportal, v cenách € 4 ,- na sedenie (s označením presného miesta/sedadla na vstupenke) a € 3 ,- na státie. Vstupenky si zakúpite TU. Deti do 130 cm majú vstup zdarma.Lístky na posledný zápas Slovana v European Trophy 2013 proti HV71 Jönköping sa budú predávať iba v pokladniach piešťanskej Easton Areny, keďže tamojší klub a hľadisko nevyužíva pri predpredaji sieť Ticketportal. Predaj vstupeniek v cenách € 4,- (sedenie), € 3,- (státie) začne v pondelok 26.augusta 2013 od 16,00 do 18,00 hod. pre držiteľov sezónnych permanentných vstupeniek ŠHK 37 Piešťany na miesta permanentiek a následne v rovnakých cenách vo voľnom predpredaji pre všetkých záujemcov v dňoch streda - piatok 28.-30.augusta 2013 od 16,00 do 18,00 hod. a nedeľa 1.septembra 2013 od 14,00 do 17,00 hod. Držitelia permanentiek KHL - HC SLOVAN permanentka 2013/2014 nemajú vstup oba zápasy v cene permanentky.O možnostiach vstupu na tento zápas pre vozíčkarov sa prosím informujte na predajnom mieste Ticketportalu (zápas Linköpings HC), resp. na e-mailovej adrese shk37@shk37.sk (zápas HV71 Jönköping).