Ideálny doping na sebavedomie: Konečne sme hrali to, čo sme chceli!

Až na prvú tretinu to bolo výborné.

Hráči HC Slovan Bratislava v poslednom stretnutí dlhej šesťzápasovej domácej série konečne bodovali naplno, keď si jasne poradili s HC Soči 4:1. Belasí ovládli dianie na ľade od druhej tretiny a divákom sa predvedený výkon musel páčiť."V prvej tretine sme zaspali, nehrali sme to čo sme chceli. Potom sme zabrali, dali sme góly, aj keď sme nemali toľko striel ako v minulom zápase. Treba ísť pred bránku, pretože odtiaľ padajú góly. A dnes sme ich z tohto priestoru dali tri," neskrýval spokojnosť kapitán Andrej Meszároš.Bratislavský tím teraz čaká náročný štvorzápasový trip. Víťazstvo nad Soči znamenalo pozitívny impulz: "Je fajn, že sme domácu sériu ukončili víťazstvom. Ideme teraz von a čakajú nás ťažké duely, budeme hrať znovu obdeň. Verím, že nejaké body domov privezieme."