Hujsa: Teraz máme navrch!

VIDEO: Do Trenčína pocestujeme s psychickou výhodou, ale v play off je každý zápas iný

Do Trenčína pocestujeme s psychickou výhodou, ale v play off je každý zápas iný.

Po dvojzápase s Trenčínom môže byť útočník Martin Hujsa spokojný nielen so stavom série, ale aj s vlastným výkonom. V oboch stretnutiach zaznamenal gól a pripísal si aj jednu asistenciu. V druhom zápase po jeho teči zazvonila aj konštrukcia trenčianskej brány. „V prvej chvíli ma to mrzelo, ale našťastie, góly nám tam padli neskôr. Druhý zápas bol podľa mňa ešte ťažší než ten prvý. Trenčín hral polovicu zápasu lepšie ako my, ale výsledok je taký, aký je. V tretej tretine sme dali pekné góly a tentoraz po vypracovaných akciách,“ vyjadril sa Hujer, ktorého sme vytiahli rovno zo sprchy, čo malo za následok, že sa nám po pár sekundách totálne zahmlila optika. Belasí tak pocestujú do Trenčína s psychickou výhodou, ale určite si nemyslia, že postup majú automaticky vo vrecku: „Teraz máme navrch, ale v play off je každý zápas iný. Trenčín je na to veľmi dobre fyzicky, ja som voči nim taký menší, takže to mám ťažšie. Ale dá sa s tým vyrovnať a verím, že posledná tretina druhého duelu nás naštartovala k úspešnému play off.“