Hujsa: Bolo to ťažké!

VIDEO: Víťazstvo s Martinom bolo vydreté, slovanisti sa opäť nevyhli chybám.

Víťazstvo s Martinom bolo vydreté, slovanisti sa opäť nevyhli chybám.

Najvýraznejšie sa do deja hektického zápasu s MHC Martin, ktorý belasí vyhrali 5:4, zapísal útočník Martin Hujsa. Aj vďaka jeho gólu a dvom asistenciám si Slovan pripísal do tabuľky ďalšie tri body. „Bolo to ťažké, víťazstvo sme vydreli a po našich chybách sme sa trápili až do konca. Ale chvalabohu, sme zápas zvládli,“ odfúkol si po stretnutí dravý útočník. Slovan si opäť vypracoval množstvo šancí, trikrát išli jeho hráči sami na súperovho brankára, gól však z toho nepadol: „Neviem čím to je, nejako nám to do brány nepadá, budeme musieť nájazdy viac potrénovať. Ale aspoň, že sme dali tých päť gólov.“ V nedeľu cestujú belasí do Trenčína, vojakom sa podarilo vystrieľať tri body v Banskej Bystrici. Ako by mal Slovan hrať na ľade nepríjemnej Dukly? „Hlavne pozorne brániť a z brejkov dať nejaké góly. Musíme prelomiť streleckú smolu, Martinu sme síce strelili päť kusov, ale mohlo byť ich viac,“ myslí si Martin.