Hudáček: Gól a asistencia potešili

VIDEO: Cennejšie je však víťazstvo zo súperovho ľadu.

Cennejšie je však víťazstvo zo súperovho ľadu.

Belasí priviezli zo Zvolena tri body a mužom zápasu sa stal jednoznačne Libor Hudáček. Mladý útočník vyrovnával na 1:1 a podieľal sa aj na druhom góle, ktorým Dávid Skokan zvyšoval na 2:1. „Bol to bojovný zápas, hralo sa dosť defenzívne, čo bolo vidieť aj na výsledku. Vo Zvolene sa hrá vždy ťažko, majú prepracovanú obrannú taktiku. Na to, v akej sme hrali zostave, tak si myslím, že sme uhrali dobrý zápas,“ zhodnotil včerajšie stretnutie Libor. Osobné štatistiky si obohatil o dva body, ale viac ho tešil výsledok zápasu: „Jasné, že gól a asistencia potešili, ale dôležitejšie je víťazstvo, lebo doma sme posledné dva zápasy nezvládli. O to viac tešia body zo súperovho ľadu.“ Už v piatok čaká na belasých Martin. Čo bude treba spraviť, aby Slovan pokoril aj nepríjemného súpera z Turca? „Hrať tak ako vo Zvolene, zo zabezpečenej obrany. V útočnom pásme si šance dokážeme vytvoriť, musíme ich však viac premieňať,“ myslí si „číslo 90“.