Hrnka sa rozstrieľal: Ďakujem, pán Smoleňák!

Na hetrik nemyslel, dôležitejšie je víťazstvo.

Tomáš Hrnka má momentálne streleckú formu a v dvoch posledných stretnutiach bratislavského tímu strelil tri góly. Jeho dva presné zásahy do siete Viťazu Podoľsk výrazne belasým pomohli k zisku troch bodov po výhre 4:3, čím úspešne odštartovali šesťzápasovú sériu na domácom ľade."Je výborné, že sme vyhrali hneď prvý zápas, čo nás môže naštartovať a trochu zdvihnúť sebavedomie. Dosť zápasov som sa strelecky trápil, teraz som dal dva góly, no na hetrik som nemyslel. Všetko sme dali do toho, aby sme ubránili víťazstvo," rozhovoril sa v šatni úspešný strelec.Robustnému útočníkovi sa začalo dariť medzi českými krídlami Radkom Smoleňákom a Janom Buchtelem. Spoluprácu so skúsenými hokejistami si pochvaľuje. "Obaja sú vynikajúci hráči, ktorí už majú niečo za sebou. Videli ste ste, ako mi to pán Smoleňák hodil pred bránku. Hrá sa s nimi dobre," usmial sa Tomáš.