Hrať doma derby je úžasné, vyhrať ho ešte lepšie!

Pre Tomáša Netíka mal súboj s pražským Levom zvláštnu príchuť.

Belasí porazili Lev Praha presvedčivo 5:2 a najmä v prvých dvoch tretinách súpera takmer k ničomu nepustili a na ľade dominovali. Tomáš Netík si streleckú bilanciu vylepšil o ďalšie dva góly a so šiestimi presnými zásahmi je spolu s kapitánom Milanom Bartovičom lídrom v tabuľke strelcov Slovana. Na zápas s Levom sa tešil, pre neho to derby bolo, pretože je pražský rodák a veľkú časť kariéry strávil v Sparte, ktorá je s Levom previazaná. "Zápasu som sa neobával, neviem, prečo by som aj mal. Naopak, takéto zápasy sú krásne. Hrať derby a hrať ho doma je úžasné. A vyhrať ho je ešte lepšie! Všetci českí hráči v tíme Leva sú moji kamaráti, s väčšinou z nich sa poznám už strašne dlho," usmial sa spokojne český útočník po zápase.