Hokejku mal ako Jánošík

Tlačová konferencia po zápase s Ufou sa niesla v gentlemanskej atmosfére. Obaja tréneri pochválili výkony súpera.

"Myslím si, že Ufa bola polovicu zápasu lepšia, dobre korčuľovala i kombinovala, hrala takticky. My sme v prvej tretine viedli po taktickom výkone, neprepadali sme. V druhej tretine sme si vytvorili tri šance a boli sme niekde úplne inde. Naraz všetci chceli hrať obrovský hokej a z tých chýb, čo sme urobili, sme dostali tri góly," konštatoval Miloš Říha."Ďakujem mužstvu konečne za charakter, v tretej tretine všetci položili, čo mohli, plnili to, čo sme si povedali a hrali puky do bránky. V závere sme mali tutové gólovky, ale zasa sme dávali prihrávky mimo bránky. Tam sa to zlomilo. Čo sa týka predĺženia, to nechcem komentovať." Po tlačovke sme si vzali trénera bokom a opäť nám kvetnato opísal rôzne zápasové momenty, ktoré fanúšikovi mnohé zo zákulisia striedačky vysvetlia. Pozorne počúvajte...dozviete sa aj prečo nebol uznaný gól Skalického a kde pri tomto dôležitom momente urobil chybu. A pochopíte aj ten nadpis...