Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Hokej plný paradoxov

0 0

Dynamo Moskva hralo v Bratislave už šiesty duel KHL a ani dnes nestratilo žiadny bod.

$article->fk_main_image->title

Hokej je plný paradoxov. Sebavedomý súper vyletí na domáci tím, tri razy netrafí odkrytú bránu a vzápätí dva razy inkasuje. Domáce tribúny sú vo vare a Slovan si umnou hrou dlho drží výbornú pozíciu v tomto stretnutí. Dynamo zrazu nevie zakombinovať a udržať sa v pásme  Ale vylúčeniami sily Slovanu ubúdali, i keď belasí opäť (už od 22.decembra) v oslabení neinkasovali. "Nezačali sme vôbec dobre a Dynamo mohlo ísť od úvodu do vedenia. Paradoxne sme my dali dva góly. Možno to bol dnes problém, lebo sme si začali myslieť, že to pôjde samo a súper si góly strelí sám. V druhej časti sa hostia dotiahli na rozdiel jedného gólu. Myslím si, že sme sa zdolali našimi chybami," hodnotil duel v mix zóne až príliš vyčítavo Michal Sersen.

Michal Sersen skrsol v závere iskierku nádeje na zisk čo i len bodu, keď dotlačil tretí gól snáď aj vďaka úpenlivej snahe fanúšikov. "Brankár puk nedržal. Tak som do toho vletel a snažil som sa to tam pretlačiť. Padlo to tam, no nič nám to neriešilo."

Nič to, všetkých na ľade pokoriť nedokážeme. Fandiť budeme aj v stredu proti Medveščaku...

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem