Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Hokej plný paradoxov

0 0

Dynamo Moskva hralo v Bratislave už šiesty duel KHL a ani dnes nestratilo žiadny bod.

$article->fk_main_image->title

Hokej je plný paradoxov. Sebavedomý súper vyletí na domáci tím, tri razy netrafí odkrytú bránu a vzápätí dva razy inkasuje. Domáce tribúny sú vo vare a Slovan si umnou hrou dlho drží výbornú pozíciu v tomto stretnutí. Dynamo zrazu nevie zakombinovať a udržať sa v pásme  Ale vylúčeniami sily Slovanu ubúdali, i keď belasí opäť (už od 22.decembra) v oslabení neinkasovali. "Nezačali sme vôbec dobre a Dynamo mohlo ísť od úvodu do vedenia. Paradoxne sme my dali dva góly. Možno to bol dnes problém, lebo sme si začali myslieť, že to pôjde samo a súper si góly strelí sám. V druhej časti sa hostia dotiahli na rozdiel jedného gólu. Myslím si, že sme sa zdolali našimi chybami," hodnotil duel v mix zóne až príliš vyčítavo Michal Sersen.

Michal Sersen skrsol v závere iskierku nádeje na zisk čo i len bodu, keď dotlačil tretí gól snáď aj vďaka úpenlivej snahe fanúšikov. "Brankár puk nedržal. Tak som do toho vletel a snažil som sa to tam pretlačiť. Padlo to tam, no nič nám to neriešilo."

Nič to, všetkých na ľade pokoriť nedokážeme. Fandiť budeme aj v stredu proti Medveščaku...

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem