Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

HC SLOVAN potvrdzuje podpis memoranda vedúceho k zmene vlastníkov

0 0

Spoločné Memorandum o podpise kúpno-predajnej zmluvy dnes podpísali súčasný majiteľ HC SLOVAN Bratislava Juraj Široký s predstaviteľom budúcich nových vlastníkov klubu Rudolfom Hrubým.

$article->fk_main_image->title
Podpisu memoranda predchádzalo niekoľkotýždňové rokovanie oboch strán o podmienkach predaja. Súčasťou transakcie je prevzatie 100 % akcií akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava, ktorá zahŕňa činnosť seniorskeho A mužstva, juniorky a dorastu, ako aj občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava – mládež a obchodnej spoločnosti SLOVAN MARKETING s.r.o., ktorá je majiteľom ochranných známok HC SLOVAN. 

V najbližších dňoch budú ešte prebiehať jednotlivé úkony právneho procesu prevzatia spoločností. 


Zároveň predstavitelia nového vlastníka poverili prípravou klubu do novej hokejovej sezóny ako hlavného poradcu a koordinátora Maroša Krajčiho, ktorý sa oficiálne ujme svojej funkcie od 1. augusta. 


HC SLOVAN Bratislava a.s. a HC SLOVAN Bratislava – mládež o.z. prihlásili v týchto dňoch všetky svoje družstvá do súťaží organizovaných Slovenským zväzom ľadového hokeja v sezóne 2020/21.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Mráz Bruno 0 0
2. O'Donnell Brendan 0 0
3. Ranford Brendan 0 0
4. Harris Brant 0 0
5. Ališauskas Nerijus 0 0
6. Kytnár Milan 0 0
7. Kundrík Peter 0 0
8. Sukeľ Jakub 0 0
9. Maier Patrik 0 0
10. Petras Samuel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem