Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

HC SLOVAN oficiálne ukončil sezónu

0 0

Hráči a realizačný tím HC SLOVAN Bratislava sa dnes v rámci sezóny 2019/20 stretli spoločne poslednýkrát.

$article->fk_main_image->title


Rozbehnutú sezónu Tipsport Ligy 2019/20 zastavil širiaci sa vírus SARS - COV – 2, pre ktorého hrozbu sa podobne ako v iných európskych súťažiach rozhodli aj zástupcovia slovenských klubov predčasne ukončiť prebiehajúcu sezónu po 55 odohratých kolách.    

HC SLOVAN Bratislava mrzí fakt, že súťaž nemohla dospieť do svojho vyvrcholenia počas atraktívnych bojov o majstrovský titul v play – off, na druhej strane s plnou vážnosťou príjma všetky opatrenia príslušných orgánov v zamedzení šírenia nebezpečného vírusu.

Sezónu 2019/20 dnes dopoludnia v priestoroch kabíny ukončili oficiálne aj hráči a realizačný tím, ktorí sa stretli s vedením klubu. HC SLOVAN ústami generálneho manažéra Juraja Bakoša poďakoval za odvedenú prácu počas celého ročníka a umiestnenie na priebežnej druhej pozícii. Klub rovnako prisľúbil hráčom vyriešenie všetkých administratívno – finančných záležitostí vyplývajúcich z ukončenia ročníka „vyššou mocou“.

HC SLOVAN Bratislava by sa chcel touto cestou poďakovať všetkým svojim fanúšikom, ktorí pri neľahkom návrate z nadnárodnej KHL do najvyššej slovenskej súťaže zostali klubu verní a vytvorili hráčom v domácom prostredí opäť vynikajúcu kulisu.

Ďakujeme rovnako aj reklamným partnerom za ich priazeň, ako aj všetkým spolupracovníkom a dobrovoľníkom, ktorí zabezpečovali bezproblémový priebeh domácicich zápasov. Veríme, že sa zdraví a silnejší uvidíme už na začiatku novej sezóny 2020/21!

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem