Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

HC SLOVAN dnes uhradil platby za užívanie zimného štadióna

0 0

HC SLOVAN Bratislava dnes odoslal na účet Hlavného mesta SR Bratislavy platby za užívanie Zimného štadióna Ondreja Nepelu.

$article->fk_main_image->title

Klub poukázal na účet mesta sumu v celkovej výške 1,196 mil. eur. Táto suma pozostávala z istiny, úrokov z omeškania a zmluvných pokút. 

Od mája 2011, t.j. od uzatvorenia aktuálnej nájomnej zmluvy medzi mestom a HC SLOVAN, zaplatil klub do mestského rozpočtu za pôsobenie na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu cca 7,7 mil. eur vrátane DPH. Je to viac, ako všetky slovenské hokejové kluby dohromady. Priemerne vyšla jedna sezóna Slovan na svojom domovskom zimnom štadióne takmer na jeden milión eur. Len mládež HC SLOVAN zaplatila od roku 2014 za užívanie zimného štadióna 1,1 mil. eur.

K danému dátumu si HC SLOVAN Bratislava svoje záväzky voči vlastníkovi a prevádzkovateľovi zimného štadióna splnil. Slovan má eminentný záujem pôsobiť v tejto aréne aj naďalej v najvyššej slovenskej súťaži a úspešne dovŕšiť prebiehajúce licenčné konanie. Domáci hokejový zápas Slovana v aréne Zimného štadióna Ondreja Nepelu patrí dlhodobo k najatraktívnejším spôsobom trávenia voľného času v hlavnom meste. 

Zaplatením svojho záväzku HC SLOVAN Bratislava splnil podmienku mesta na začatie dialógu s predstaviteľmi samosprávy hlavného mesta, ako bolo prisľúbené, ohľadom nastavenia nových a reálnych podmienok využívania Zimného štadióna Ondreja Nepelu detskými a mládežníckymi kategóriami klubu, ako aj A mužstvom. 

HC SLOVAN Bratislava verí, že u predstaviteľov samosprávy hlavného mesta nájde pre úpravu podmienok pochopenie a podporu.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Mráz Bruno 0 0
2. O'Donnell Brendan 0 0
3. Ranford Brendan 0 0
4. Harris Brant 0 0
5. Ališauskas Nerijus 0 0
6. Kytnár Milan 0 0
7. Kundrík Peter 0 0
8. Sukeľ Jakub 0 0
9. Maier Patrik 0 0
10. Petras Samuel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem