Logo

Správy

SloavnPositive

HC SLOVAN ako prvý klub na Slovensku prinesie vernostnú kartu

0 0

HC SLOVAN Bratislava a spoločnosť LYONESS Slovakia sa dohodli na vytvorení a spustení vernostného programu HC SLOVAN Cashback Card.

$article->fk_main_image->title


Prostredníctvom HC SLOVAN Cashback Card si ktorýkoľvek držiteľ tejto klubovej vernostnej karty bude môcť kúpiť tovar alebo služby u obchodných partnerov LYONESS a získať výhody v rámci vernostného programu. Registrácia HC SLOVAN Cashback Card bude pre všetkých jej držiteľov bezplatná, stačí uviesť niekoľko základných kontaktných údajov. Držitelia karty budú môcť následne využívať vernostný program pri každodenných nákupoch u vyše 1 700 obchodných partnerov na Slovensku, či už s použitím cashback karty, poukážok alebo pri online nákupoch. Z každého nákupu môžu získať peniaze späť až do výšky 5% a „shopping points“ pre ďalšie výhodné nákupy.

HC SLOVAN a LYONESS sa zároveň dohodli, že jedno percento zo všetkých nákupov realizovaných HC SLOVAN Cashback kartou u obchodných partnerov sa vráti klubu, ktorý tieto prostriedky do posledného eura použije na spolufinancovanie účasti A mužstva v KHL, ako aj na ďalší rozvoj detských a mládežníckych tímov. Držitelia HC SLOVAN Cashback card tak môžu priamo pomáhať svojmu obľúbenému klubu bez toho, aby ich to čokoľvek stálo. Naopak, môžu ešte ušetriť pri svojom každodennom nákupe. 

Nová HC SLOVAN Cashback Card bude kompletne v dizajne klubu. O jej definitívnom stvárnení rozhodnú v najbližších týždňoch samotní fanúšikovia „belasých“ z 3 až 5 návrhov online hlasovaním na špeciálnej podstránke www.hcslovan.sk, ktorá bude k tomuto účelu, ako aj predbežnej rezervácii karty vytvorená (pozn.: fotografia k tomuto článku je iba ilustračná).  

HC SLOVAN a LYONESS sa rozhodli uzatvoriť partnerstvo na tri roky  s následnou dvojročnou opciou. Okrem toho je tesne pred schválením a podpisom aj nová reklamná zmluva na rovnaké obdobie, na základe ktorej sa obchodná značka LYONESS objaví ešte v tejto sezóne na hráčskych dresoch A mužstva Slovana. 

Vernostný program HC SLOVAN Cashback Card by mal byť vytvorený a sprevádzkovaný najneskôr do konca marca budúceho roku. Obaja partneri však veria, že prvé karty sa k svojim držiteľom dostanú už začiatkom nového roka a budú ich tak môcť využívať ešte v závere prebiehajúcej sezóny.

LYONESS je medzinárodné nákupné spoločenstvo, ktoré vzniklo v roku 2003. V súčasnosti pôsobí v 46 krajinách sveta, vrátane Slovenska. Prostredníctvom LYONESS Cashback karty sa dajú využívať výhody vernostného programu pri každodenných nákupoch u viac ako 47 tisícov offline a online obchodných partnerov po celom svete. V minulom roku LYONESS uviedol novinku – klubové cashback karty - ktoré sú v rôznom štádiu prípravy vo vybraných špičkových nemeckých či talianskych futbalových kluboch. Koncom októbra bola uvedená klubová karta SK Rapid Viedeň, ktorú si predregistrovalo vyše 400 tisíc záujemcov.  HC SLOVAN Bratislava je prvým športovým klubom na Slovensku, ktorý v spolupráci s LYONESS prichádza s projektom klubovej cashback karty ako moderným marketingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja klubu.

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. CSKA Moskva 62 106
2. SKA Petrohrad 62 103
3. Lokomotiv Jaroslavľ 62 86
4. Jokerit Helsinki 62 80
5. Dynamo Moskva 62 72
6. HC Soči 62 66
7. Spartak Moskva 62 64
8. Viťaz Podolsk 62 63
9. Dinamo Riga 62 62
10. Severstaľ Čerepovec 62 51
11. Dinamo Minsk 62 42
12. HC SLOVAN Bratislava 62 33
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 62 31
2. Cerveny Rudolf 57 23
3. Chipchura Kyle 61 20
4. Sukel Matus 60 18
5. Rau Chad 55 17
6. Gelinas Eric 52 15
7. Sersen Michal 62 13
8. Liska Adam 52 10
9. Klok Lukas 54 8
10. Grman Mario 54 8

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem