HC SLOVAN ako prvý klub na Slovensku prinesie vernostnú kartu

HC SLOVAN Bratislava a spoločnosť LYONESS Slovakia sa dohodli na vytvorení a spustení vernostného programu HC SLOVAN Cashback Card.

Prostredníctvom HC SLOVAN Cashback Card si ktorýkoľvek držiteľ tejto klubovej vernostnej karty bude môcť kúpiť tovar alebo služby u obchodných partnerov LYONESS a získať výhody v rámci vernostného programu. Registrácia HC SLOVAN Cashback Card bude pre všetkých jej držiteľov bezplatná, stačí uviesť niekoľko základných kontaktných údajov. Držitelia karty budú môcť následne využívať vernostný program pri každodenných nákupoch u vyše 1 700 obchodných partnerov na Slovensku, či už s použitím cashback karty, poukážok alebo pri online nákupoch. Z každého nákupu môžu získať peniaze späť až do výšky 5% a „shopping points“ pre ďalšie výhodné nákupy.HC SLOVAN a LYONESS sa zároveň dohodli, že jedno percento zo všetkých nákupov realizovaných HC SLOVAN Cashback kartou u obchodných partnerov sa vráti klubu, ktorý tieto prostriedky do posledného eura použije na spolufinancovanie účasti A mužstva v KHL, ako aj na ďalší rozvoj detských a mládežníckych tímov. Držitelia HC SLOVAN Cashback card tak môžu priamo pomáhať svojmu obľúbenému klubu bez toho, aby ich to čokoľvek stálo. Naopak, môžu ešte ušetriť pri svojom každodennom nákupe. Nová HC SLOVAN Cashback Card bude kompletne v dizajne klubu. O jej definitívnom stvárnení rozhodnú v najbližších týždňoch samotní fanúšikovia „belasých“ z 3 až 5 návrhov online hlasovaním na špeciálnej podstránke www.hcslovan.sk, ktorá bude k tomuto účelu, ako aj predbežnej rezervácii karty vytvorená (pozn.: fotografia k tomuto článku je iba ilustračná).  HC SLOVAN a LYONESS sa rozhodli uzatvoriť partnerstvo na tri roky  s následnou dvojročnou opciou. Okrem toho je tesne pred schválením a podpisom aj nová reklamná zmluva na rovnaké obdobie, na základe ktorej sa obchodná značka LYONESS objaví ešte v tejto sezóne na hráčskych dresoch A mužstva Slovana. Vernostný program HC SLOVAN Cashback Card by mal byť vytvorený a sprevádzkovaný najneskôr do konca marca budúceho roku. Obaja partneri však veria, že prvé karty sa k svojim držiteľom dostanú už začiatkom nového roka a budú ich tak môcť využívať ešte v závere prebiehajúcej sezóny.LYONESS je medzinárodné nákupné spoločenstvo, ktoré vzniklo v roku 2003. V súčasnosti pôsobí v 46 krajinách sveta, vrátane Slovenska. Prostredníctvom LYONESS Cashback karty sa dajú využívať výhody vernostného programu pri každodenných nákupoch u viac ako 47 tisícov offline a online obchodných partnerov po celom svete. V minulom roku LYONESS uviedol novinku – klubové cashback karty - ktoré sú v rôznom štádiu prípravy vo vybraných špičkových nemeckých či talianskych futbalových kluboch. Koncom októbra bola uvedená klubová karta SK Rapid Viedeň, ktorú si predregistrovalo vyše 400 tisíc záujemcov.  HC SLOVAN Bratislava je prvým športovým klubom na Slovensku, ktorý v spolupráci s LYONESS prichádza s projektom klubovej cashback karty ako moderným marketingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja klubu.